• гјм, нб
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Шејкер fabbygo SB-102 Бел

Моќност: 100W
2 брзини
Боја: Бела
Со чаша

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200525 Категории: , Ознака: