• 45642NP

Шатор за деца Intex 45642NP

Димензии: 95.25 x 74.93 x 106.68 cm
За деца од 3-6 години
Дизајн – Витез,Приценза и Замок

1290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191909 Категорија: