• 200966
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за бања ЕК84-15

Сет за бања од 4 дела
1x Чаша
1x Држач за четкички и паста за заби
1x сад за тврд сапун
1x Дозер за течен сапун или лосион
Надополнете го уникатниот изглед и естетика на Вашата бања

Клуб Цена
765 ден. 850 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200966 Категории: ,