• kapri
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Есклузивен сет fabbygo Капри

Дименизии на двосед: 176 x 80 x 78 cm
Димензии на стол : 86.5 x 80 x 78 cm
Дименизии на маса : 85 x 55 x 45 cm

Клуб Цена
64791 ден. 71990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178877 Категории: , Ознаки: ,