• vita
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Есклузивен сет fabbygo Вита

Димензии на двосед: 137 x 69 x 70.5 cm
Димензии на стол: 81 x 69 x 70.5 cm
Димензии на маса : 91 x 51 x 35 cm

Клуб Цена
51291 ден. 56990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство