5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сервис 1/19 Аутентик Бел

Сетот вклучува:
6 x чинија за вечера 25,5 cm
6 x чинија за десерт 20,5cm
6 х чинија за супа 22,5 cm
1 x сад 24 cm

Клуб Цена
2138 ден. 2250 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 023795 Категории: ,