• 192617
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сецко GORENJE S501GBK

Моќност на моторот (max): 500W
AC мотор за сигурно работење
Капацитет на садот за сечкање: 1l
Ефикасно сечило за сечкање

Клуб Цена
2190 ден. 2499 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192617 Категории: ,