• fghh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Самоходна косачка BECKER 51 cm

Моќност : 2200 W
Погон : Самоходна
Волумен на корпа : 55 l
Ширина на косење : 51 cm
Висина на косење : 25-75 mm

Клуб Цена
18360 ден. 20400 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187106 Категории: ,