• 180255
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Swing 22cm – Портокалова

Димензии:22cm
Боја:портокалова

Клуб Цена
116 ден. 129 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180255 Категории: ,