• 081570
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Лале 4 – 12Л (Со тацна)

Со тацна
12L

Клуб Цена
148 ден. 165 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081570 Категории: ,