• 4
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Aztek 600 Бела/Св.Сива

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192478 Категории: ,