• 182370
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finesa 30x30x57cm Беж

Димензии: 30x30x57cm
Боја:беж

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182370 Категории: ,