• 167458167458
  • 167458
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија керамичка JG731058

Материјал:керамика
Достапна во 2 бои

Клуб Цена
287 ден. 319 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167458 Категории: ,