• 192595
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад длабок за мешање fabbygo 20cm – inox

Димензија: 20cm
Состав: метал

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

SKU: 192595 Категории: ,