• 197596
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачна прскалка OLD-8L-04

Капацитет на резервоар: 8l
Начин на работа: Механички (рачен)
Подесива млазница
Градинарска прскалка со капацитет од 8 литри.
Состав: Ратан, метал, пластика, текстил

Клуб Цена
579 ден. 649 ден.

На залиха

SKU: 197596 Категории: ,