• 198262
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода на бензин MP-GWP05 – 3.1kW

Моќност: 3.1kW
Вртежи: 3.600/min
Проток: 500l/min
Макс.висина: 30m
Макс. длабочина: 8m
Конектор: 2”
Резервоари:
за гориво: 3.6L
за масло: 0.6L
Тежина: 22kg
Мануелно палење

Клуб Цена
10521 ден. 11690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство