15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода на бензин MP-GWP05 – 3.1kW

Моќност: 3.1kW
Вртежи: 3.600/min
Проток: 500l/min
Макс.висина: 30m
Макс. длабочина: 8m
Конектор: 2”
Резервоари:
за гориво: 3.6L
за масло: 0.6L
Тежина: 22kg
Мануелно палење

Клуб Цена
9936 ден. 11690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство