15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна за нечиста вода 750W

Моќност:750W
Макс. протек:13000 l/h
Макс. висина: 8m
Макс.длабочина на потопување:7m
Должина на кабел:10m
Тежина:5,24 kg

Клуб Цена
5099 ден. 5999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство