• 186345
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна за нечиста вода 750W

Моќност:750W
Макс. протек:13000 l/h
Макс. висина: 8m
Макс.длабочина на потопување:7m
Должина на кабел:10m
Тежина:5,24 kg

Клуб Цена
5399 ден. 5999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство