• 196616
  • 196616 2
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE 8726 XST

Инвертер мотор
Полнење: фронтално
Дигитален дисплеј
SteamCure ™
Hygiene+
Aquawave®
AquaFusion
Енергетска класа: A
Капацитет: 8kg
Вртежи: 1200 врт./min
Програми: 15
AntiCrease+
Fast+
Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 47kWh
Потрошувачка на вода (циклус): 46L
Одложен старт: 0-19h
Ниво на бучава: A
Димензии: 84.5x60x55cm

Клуб Цена
21999 ден. 24999 ден.

На залиха

SKU: 196616 Категории: ,