• gvhfghh
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WTV 8712 XW

Prosmart Инвертер мотор
Полнење:фронтално
Дигитален дисплеј
Енергетска класа: C
Капацитет:8kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:15
Одложен старт
OptiSense
Годишна потрошувачка на енергија:175kWh
Годишна потрошувачка на вода:9899L
Автоматско подесување на вода
Ниво на бучава:72dB
Димензии:84x60x59cm

Клуб Цена
22999 ден. 24199 ден.

На залиха

SKU: 193171 Категории: ,