• pol_ps_Piasek-szklarski-25-kg-Intex-29058-filtr-piaskowy-8309_4

Прочистувач за базен Intex 29058

1500 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176663 Категорија: