• 190321
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прекривка за заштита на стакло зима/лето

Универзална заштита за ветробранско стакло и ретровизори. Водоотпорен материјал и УВ заштита, внатрешноста од мек материјал за да не го оштети возилото.
Сигурна заштита од сонце, измет, лоши временски услови, прашина, мраз и снег.

Клуб Цена
395 ден. 439 ден.

На залиха