• 177023
45% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прекривка NL10505 Бордо 150×200

Димензии:150x200cm

Клуб Цена
599 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177023 Категории: ,