• intex-28022-universal-cover-above-ground-pools-366cm
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прекрива за базен 28022

Димензии: 366 cm

Клуб Цена
846 ден. 890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство