25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чистач за базен Intex 28001

Автоматски чистач за базени – робот правосмукалка
Димензии на правосмукалката 31.12 x 59.37 x 33.97 cm
Тежина 6,3 kg
За да работи потребно е да се поврзе со црево (одговара на филтер пумпа со капацитет од 5.678 до 13.28 литри на час).
Исчистете го вашиот базен без напор!
Автоматски ја менува насоката за вакуумирање на целиот под на базенот
Овој автоматски вакуум во базенот ќе го задржи дното на вашиот базен чист од лисја и други остатоци.
Поминете помалку време за чистење на вашиот базен и повеќе време уживајќи во него!

Клуб Цена
3742 ден. 4990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство