• 187108
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Windy 365 IR

Број на мотори : 3
Moќност: 3.6 kW
Проток на воздух: 195 l/s
Kaпацитет на резервоар: 65 l
Kабел за напојување: 7,5 m
Димензии: 62x51x100 cm
Тежина: 20 kg
Производител: Lavor
Правосмукалка за комерцијална (професионална) употреба погодна и за мокро и за суво вшмукување. Располага со три моќни мотори, резервоар од нерѓосувачки челик, заштитна платформа отпорна на удари. Идеална е за компании кои се занимаваат со чистење, гаражи, работилници и останати објекти каде има потреба од лесно индустриско чистење

Клуб Цена
30766 ден. 34185 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187108 Категории: ,