• 187108
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Правосмукалка Windy 265 IF

Број на мотори: 2
Moќност: 2.4 kW
Проток на воздух: 130 l/s
Kaпацитет на резервоар: 65 l
Kабел за напојување: 7,5 m
Димензии: 44x46x96 cm
Тежина: 14.5 kg
Производител: Lavor
Правосмукалка за комерцијална (професионална) употреба погодна и за мокро и за суво вшмукување. Располага со два моќни мотори, резервоар од нерѓосувачки челик, заштитна платформа отпорна на удари. Идеална е за компании кои се занимаваат со чистење, гаражи, работилници и останати објекти каде има потреба од лесно индустриско чистење.

Клуб Цена
26978 ден. 29975 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187104 Категории: ,