• 204
24% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна пумпа инокс 750W за чиста вода

Моќност 750W
Макс. висина 8,5 м
Макс. длабочина 7м
Притисок 0,85 bar
Проток на вода 13000l/h
Тежина 5,5 кг

Агрина потопна пумпа со пловак за чиста вода изработена од инокс.

Клуб Цена
4092 ден. 5379 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство