• 207
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Потопна муљна пумпа 1.1KW

Моќност 1100W
Макс. висина 10,5 м
Макс. длабочина 7м
Притисок 0,5 bar
Проток на вода 16500l/h
Тежина 5,5 кг

Агрина потопна пумпа за чиста и нечиста вода

Клуб Цена
7335 ден. 8150 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство