9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полнач на батерија CD-1208

Напон:220V/50Hz
Моќ на полнење:8А

Клуб Цена
2242 ден. 2475 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство