• 171564
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подов сифон ICD 30010

Боја:хром
Димензии:13x100x7cm

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171564 Категории: ,