• 179988
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подметач за чаши ЕК78-24

Сет од практичен подметач за чаши со држач

Клуб Цена
324 ден. 360 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179988 Категории: ,