5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Плочки Виста 60х120cm Темно Сива

Димензии: 60х120cm

Клуб Цена
1481 ден. 1559 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182224 Категории: ,