• zfbvcvbc
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пивски сет fabbygo LUX

Со наслон
Димензии на маса: 200х80 см
Димензии на клупа:200х25 см
Материјали: Метал,Дрво,Пластика

Клуб Цена
12591 ден. 13990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174245 Категории: ,