15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за сил. стапчиња 100W RD-GLG04

Моќност: 100W
Дијаметар: 11 mm
Температура: 180-200 степени
Вискозност: 12 g/min
Време на загревање: 4-5 min
Дизна: 1,8 mm
Тежина: 300 g

Клуб Цена
365 ден. 429 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084789 Категории: ,