5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за лемење Raider RD-SOG03

Моќност: 100 W
Температура: 600°
Лед светло
Тежина: 0,6 kg

Клуб Цена
864 ден. 910 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство