5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила Рачна 500mm Tolsen

Ергономска гумирана рачка
Должина на ножот:500mm

Клуб Цена
185 ден. 195 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186342 Категории: ,