• 184004
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила+Бат.+Полнач Greenworks GD24CS30K4

Тип на мотор: Без четкици
Должина на мачот: 30 cm
Тип на ланец: 3/8”
Брзина на движење на ланецот: 7.8 m/s
Тип на батерија: Lithium-ion, 24 V, 4 Ah
Време на полнење до 100 %: 45 min
Време на сечење со полна батерија: до 64 сечењa на дрвjа со обем од 10 cm
Oпремена со полнач за батерија
Teжина без батерија: 2,6 kg
Батериска пила со должина на мачот од 30 cm.

Клуб Цена
14876 ден. 16529 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184004 Категории: ,