• 171502
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пешкир PORTOFINI 30x50cm

Димензии:30x50cm

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство