• sdfsdfsdf
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пекач Enart EP7381 – 38x17cm 6,3L

Компактна тава за печење со капак во која без многу труд можете да го подготвите саканиот сад. И контејнерот и капакот се опремени со рачки за полесно работење.
Квалитет тестиран од LGA. Може да се користи на сите површини и во сите типови рерни.

Клуб Цена
773 ден. 859 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191138 Категории: ,