• 197272
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла TEFAL FV-9775E0

Моќност: 3000W
Континуирана моќност на пареа: 55g/min
Засилување на пареа: 220g/min
Дополнително засилување на пареа: 220g
Вертикално излез на пареа
Капацитет на резервоарот за вода: 350ml
Должина на кабелот за поврзување: 2,5m

Клуб Цена
6741 ден. 7490 ден.

На залиха

SKU: 197272 Категории: ,