• 197271
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла TEFAL FV-5655E0

Новиот систем од Tefal произведува екстремни количества на пареа, користејќи влијание на пареа од 220 g/min, функцијата Turbo Boost, за пеглање дури и на најтврдоглавите набори.
Оваа високо ефикасна пегла на пареа е изградена за максимална издржливост, со ексклузивен колектор за вага за да обезбеди долготрајни перформанси.
Континуираното ослободување на пареа од 50 g/min носи брзи и ефикасни резултати, а моќност од 2600W и брзо време на загревање.
Самочистечката грејна плоча Durilium AirGlide.

Клуб Цена
5500 ден. 6490 ден.

На залиха

SKU: 197271 Категории: ,