• 190927
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 150cm/6mm

Димензија: 200x150cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
12141 ден. 13490 ден.

На залиха

SKU: 190927 Категории: ,