• ghfghfgh
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван Blackline 200×90cm – 8mm

Проѕирно стакло
Алуминиумска рамка

Клуб Цена
9990 ден. 12490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190913 Категории: ,