• 183102183102
  • 183102
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ПВЦ Панел Motivo Classic – Marmino Blue

Ширина: 25 cm
Должина: 265 cm
Панели по пакување: 4
Дебелина: 8mm

Клуб Цена
1192 ден. 1325 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183102 Категории: ,