• 186858
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Отстранувач на цементни дамки KNAUF 1L

Клуб Цена
467 ден. 519 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство