• trava 9
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ограда декор fabbygo CCGA052 100x300cm

Висина: 27mm
Димензии: 100х300cm

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190229 Категории: , Ознака: