• 197525
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици за кроење ограда 42-410

SAFETOUCH™ површината што не се лизга обезбедува цврсто држење и удобност при користење
Горното сечило покриено со нелеплива обвивка гарантира безбедно сечење за растенијата
Изработена од алуминиум и високојаглероден челик, благодарение на што кројката се одликува со многу високо ниво на издржливост и неверојатна острина
Алуминиумски, лесни, рачки отпорни на оштетување
максимален дијаметар на сечење 45mm
Вкупна должина 710mm
Ширина 285 mm
Висина 30mm

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

На залиха

SKU: 197525 Категории: ,