• 193001
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици градинарски Cellfast Ideal 40-418

Максимален дијаметар на сечење 22mm.
Тврдо, хромирано сечило направено од високо-јаглероден челик и алуминиум.

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 193001 Категории: ,