• 157
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножица со механизам 500B

Начин на сечење: Бај Пас
Максимален дијаметар: 42mm
Ножица за сечење и режење на зелени или суви гранки, изработена од високо квалитетен материјал со ергономска рачка направена од гумирана пластика.

Клуб Цена
1997 ден. 2219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181083 Категории: ,