• 176265-final
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножеви сет 1/6 EK151-30

Сет од 6 ножеви

Клуб Цена
486 ден. 540 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176265 Категории: ,